Kontaktinfo Sunde IBK

  • Addresse: Terneveien 39 A, 4049 Hafrsfjord
  • Mobil: 90092379
  • E-post: leder@sundeibk.no
  • Kontonummer: 3201 59 64838
  • Org.nummer: 996 774 996
  • Grasrotandelen: Les mer
Styret

Tom Kvæstad

Styreleder
 Ikke oppgitt
 tom@north-star.as


Bente Serigstad

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 bente.serigstad@randaberg.kommune.no


Silje Vårvik Frøland

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 siljevarvik@hotmail.com


Morten Andre Lindeland

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 malindeland@hotmail.com


Gjøran Hauge

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 gjoran.hauge@gmail.com


Tommy Lie

Varamedlem styret
 Ikke oppgitt
 tommy.lie@skretting.com


Trenere

Jan Helge Marvik

Lagleder Menn A-lag
 920 89 031
 jan.helge.marvik@helgomeny.no


Rune Andersen

Trener Menn A-lag
 975 66 000
 rune@proffsport.no


Stein Erik Johannessen

Trener Menn B-lag
 911 34 347
 steinerikj@gmail.com


Viktor Kulikov Jensen

Trener Kvinner Senior 1
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Stian Frøland

Lagleder Kvinner Senior 1
 467 99 078
 stian-26@hotmail.com


Bente Serigstad

Lagleder Kvinner Mosjonslag
 997 37 872
 Bente.Serigstad@randaberg.kommune.no


Viktor Kulikov Jensen

Trener Jenter 15-19
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Stian Frøland

Lagleder Jenter 15-19
 467 99 078
 stian-26@hotmail.com


Mona Olsen Skoglund

Trener Gutter 17
 918 74 982
 mona.idrett@gmail.com


Stian Frøland

Trener Gutter 15
 467 99 078
 stian-26@hotmail.com


Philip Manum

Trener Gutter 15
 934 85 258
 philip.manum@gmail.com


Anita Rasmussen

Lagleder Gutter 15
 916 33 258
 skretting.anita@lyse.net


Cathrine Østråt Kraf

Lagleder Gutter 15
 930 49 931
 cathrinelund82@gmail.com


Petteri Lotila

Trener Gutter 13
 982 97 846
 petterilotila@hotmail.com


Viktor Kulikov Jensen

Trener Gutter 13
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Petter Næsheim

Lagleder Gutter 13
 932 05 854
 piden_82@hotmail.com


Petteri Lotila

Trener Gutter 11 (Lillelag)
 982 97 846
 petterilotila@hotmail.com


Viktor Kulikov Jensen

Trener Gutter 11 (Lillelag)
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Petter Næsheim

Lagleder Gutter 11 (Lillelag)
 932 05 854
 piden_82@hotmail.com


Anna Lindeland

Trener 4.-7. klasse Jenter
 
 


Marie Nybø Handegård

Trener 4.-7. klasse Jenter
 
 


Joakim A Pettersen

Lagleder 4.-7. klasse Jenter
 915 97 920
 joakim.a.pettersen@gmail.com


John Skoglund

Trener 4.-5. klasse Gutter
 941 54 330
 johnskoglund73@gmail.com


Kristian Jensen

Trener 4.-5. klasse Gutter
 957 26 101
 kristian.jensen@heli-one.ca


Anita Sola

Lagleder 4.-5. klasse Gutter
 909 76 159
 anitasola4@gmail.com


Malin Vårvik Frøland

Trener 2.-3. klasse jenter/gutter
 
 


Natalie Garborg

Trener 2.-3. klasse jenter/gutter
 
 


Andre roller

Tom Kvæstad

Kasserer
 900 92 379
 tom@north-star.as


Olav D. Snørteland

Kontrollkomite (Leder)
 -
 -


Jørn Hansen

Kontrollkomite (Medlem)
 -
 -


Stian Frøland

Valgkomite (Leder)
 -
 -


Therese M. Wammeli-Johannesen

Valgkomite (Medlem)
 -
 -


Morten Andre Lindeland

Trenerutvalg (Leder)
 -
 -


Rune Andersen

Trenerutvalg (Medlem)
 -
 -


Petter M. Næsheim

Trenerutvalg (Medlem)
 -
 -


Philip Manum

Dommerutvalg (Leder)
 -
 -


Viktor Jensen

Dommerutvalg (Medlem)
 -
 -


Våre lag

Oversikt over våre lag finner du på denne lenken. Her ligger både kontaktinformasjon og treningstider for hvert enkelt lag.

Styret
Rolle Navn Mobil E-post
Styreleder Tom Kvæstad Ikke oppgitt tom@north-star.as
Styremedlem Bente Serigstad Ikke oppgitt bente.serigstad@randaberg.kommune.no
Styremedlem Silje Vårvik Frøland Ikke oppgitt siljevarvik@hotmail.com
Styremedlem Morten Andre Lindeland Ikke oppgitt malindeland@hotmail.com
Styremedlem Gjøran Hauge Ikke oppgitt gjoran.hauge@gmail.com
Varamedlem styret Tommy Lie Ikke oppgitt tommy.lie@skretting.com
Trenere
Rolle Lag Navn Mobil E-post
Lagleder Menn A-lag Jan Helge Marvik 920 89 031 jan.helge.marvik@helgomeny.no
Trener Menn A-lag Rune Andersen 975 66 000 rune@proffsport.no
Trener Menn B-lag Stein Erik Johannessen 911 34 347 steinerikj@gmail.com
Trener Kvinner Senior 1 Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Kvinner Senior 1 Stian Frøland 467 99 078 stian-26@hotmail.com
Lagleder Kvinner Mosjonslag Bente Serigstad 997 37 872 Bente.Serigstad@randaberg.kommune.no
Trener Jenter 15-19 Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Jenter 15-19 Stian Frøland 467 99 078 stian-26@hotmail.com
Trener Gutter 17 Mona Olsen Skoglund 918 74 982 mona.idrett@gmail.com
Trener Gutter 15 Stian Frøland 467 99 078 stian-26@hotmail.com
Trener Gutter 15 Philip Manum 934 85 258 philip.manum@gmail.com
Lagleder Gutter 15 Anita Rasmussen 916 33 258 skretting.anita@lyse.net
Lagleder Gutter 15 Cathrine Østråt Kraf 930 49 931 cathrinelund82@gmail.com
Trener Gutter 13 Petteri Lotila 982 97 846 petterilotila@hotmail.com
Trener Gutter 13 Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Gutter 13 Petter Næsheim 932 05 854 piden_82@hotmail.com
Trener Gutter 11 (Lillelag) Petteri Lotila 982 97 846 petterilotila@hotmail.com
Trener Gutter 11 (Lillelag) Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Gutter 11 (Lillelag) Petter Næsheim 932 05 854 piden_82@hotmail.com
Trener 4.-7. klasse Jenter Anna Lindeland
Trener 4.-7. klasse Jenter Marie Nybø Handegård
Lagleder 4.-7. klasse Jenter Joakim A Pettersen 915 97 920 joakim.a.pettersen@gmail.com
Trener 4.-5. klasse Gutter John Skoglund 941 54 330 johnskoglund73@gmail.com
Trener 4.-5. klasse Gutter Kristian Jensen 957 26 101 kristian.jensen@heli-one.ca
Lagleder 4.-5. klasse Gutter Anita Sola 909 76 159 anitasola4@gmail.com
Trener 2.-3. klasse jenter/gutter Malin Vårvik Frøland
Trener 2.-3. klasse jenter/gutter Natalie Garborg
Andre roller
Rolle Navn Mobil E-post
Kasserer Tom Kvæstad 900 92 379 tom@north-star.as
Kontrollkomite (Leder) Olav D. Snørteland - -
Kontrollkomite (Medlem) Jørn Hansen - -
Valgkomite (Leder) Stian Frøland - -
Valgkomite (Medlem) Therese M. Wammeli-Johannesen - -
Trenerutvalg (Leder) Morten Andre Lindeland - -
Trenerutvalg (Medlem) Rune Andersen - -
Trenerutvalg (Medlem) Petter M. Næsheim - -
Dommerutvalg (Leder) Philip Manum - -
Dommerutvalg (Medlem) Viktor Jensen - -
Våre lag

Oversikt over våre lag finner du på denne lenken. Her ligger både kontaktinformasjon og treningstider for hvert enkelt lag.