Bli med på verdens kjekkeste idrett Innebandy er action, sosialt og veldig kjekt. Bli med du også og kom og prøv. Første gang er gratis!

Siste nytt

Card Image

A-laget for menn med sterk bortekamp

Sunde IBK reiste til Kristiansand for å møte KSI til en tøff bortek...

Les mer
Card Image

Oversikt over våre lag

Vi har laget en oversikt over våre lag. Her har vi samlet treningstid...

Les mer
Card Image

A-laget for menn med sterk bortekamp

Sunde IBK reiste til Kristiansand for å møte KSI til en tøff bortek...

Les mer
Card Image

Oversikt over våre lag

Vi har laget en oversikt over våre lag. Her har vi samlet treningstid...

Les mer
Card Image

Kontaktinfo på web

Kontaktinfo finner du på lenken under. Her ligger informasjon om styr...

Les mer

Se alle nyheter

Kontaktinfo Sunde IBK

  • Addresse: Terneveien 39 A, 4049 Hafrsfjord
  • Mobil: 90092379
  • E-post: leder@sundeibk.no
  • Kontonummer: 3201 59 64838
  • Org.nummer: 996 774 996
  • Grasrotandelen: Les mer
Styret

Tom Kvæstad

Styreleder
 Ikke oppgitt
 tom@north-star.as


Bente Serigstad

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 bente.serigstad@randaberg.kommune.no


Silje Vårvik Frøland

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 siljevarvik@hotmail.com


Morten Andre Lindeland

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 malindeland@hotmail.com


Gjøran Hauge

Styremedlem
 Ikke oppgitt
 gjoran.hauge@gmail.com


Tommy Lie

Varamedlem styret
 Ikke oppgitt
 tommy.lie@skretting.com


Trenere

Jan Helge Marvik

Lagleder Menn A-lag
 920 89 031
 jan.helge.marvik@helgomeny.no


Rune Andersen

Trener Menn A-lag
 975 66 000
 rune@proffsport.no


Stein Erik Johannessen

Trener Menn B-lag
 911 34 347
 steinerikj@gmail.com


Viktor Kulikov Jensen

Trener Kvinner Senior 1
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Stian Frøland

Lagleder Kvinner Senior 1
 467 99 078
 stian-26@hotmail.com


Bente Serigstad

Lagleder Kvinner Mosjonslag
 997 37 872
 Bente.Serigstad@randaberg.kommune.no


Viktor Kulikov Jensen

Trener Jenter 15-19
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Stian Frøland

Lagleder Jenter 15-19
 467 99 078
 stian-26@hotmail.com


Mona Olsen Skoglund

Trener Gutter 17
 918 74 982
 mona.idrett@gmail.com


Stian Frøland

Trener Gutter 15
 467 99 078
 stian-26@hotmail.com


Philip Manum

Trener Gutter 15
 934 85 258
 philip.manum@gmail.com


Anita Rasmussen

Lagleder Gutter 15
 916 33 258
 skretting.anita@lyse.net


Cathrine Østråt Kraf

Lagleder Gutter 15
 930 49 931
 cathrinelund82@gmail.com


Petteri Lotila

Trener Gutter 13
 982 97 846
 petterilotila@hotmail.com


Viktor Kulikov Jensen

Trener Gutter 13
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Petter Næsheim

Lagleder Gutter 13
 932 05 854
 piden_82@hotmail.com


Petteri Lotila

Trener Gutter 11 (Lillelag)
 982 97 846
 petterilotila@hotmail.com


Viktor Kulikov Jensen

Trener Gutter 11 (Lillelag)
 469 68 946
 viktor.kulikov.jensen@gmail.com


Petter Næsheim

Lagleder Gutter 11 (Lillelag)
 932 05 854
 piden_82@hotmail.com


Anna Lindeland

Trener 4.-7. klasse Jenter
 
 


Marie Nybø Handegård

Trener 4.-7. klasse Jenter
 
 


Joakim A Pettersen

Lagleder 4.-7. klasse Jenter
 915 97 920
 joakim.a.pettersen@gmail.com


John Skoglund

Trener 4.-5. klasse Gutter
 941 54 330
 johnskoglund73@gmail.com


Kristian Jensen

Trener 4.-5. klasse Gutter
 957 26 101
 kristian.jensen@heli-one.ca


Anita Sola

Lagleder 4.-5. klasse Gutter
 909 76 159
 anitasola4@gmail.com


Malin Vårvik Frøland

Trener 2.-3. klasse jenter/gutter
 
 


Natalie Garborg

Trener 2.-3. klasse jenter/gutter
 
 


Andre roller

Tom Kvæstad

Kasserer
 900 92 379
 tom@north-star.as


Olav D. Snørteland

Kontrollkomite (Leder)
 -
 -


Jørn Hansen

Kontrollkomite (Medlem)
 -
 -


Stian Frøland

Valgkomite (Leder)
 -
 -


Therese M. Wammeli-Johannesen

Valgkomite (Medlem)
 -
 -


Morten Andre Lindeland

Trenerutvalg (Leder)
 -
 -


Rune Andersen

Trenerutvalg (Medlem)
 -
 -


Petter M. Næsheim

Trenerutvalg (Medlem)
 -
 -


Philip Manum

Dommerutvalg (Leder)
 -
 -


Viktor Jensen

Dommerutvalg (Medlem)
 -
 -


Våre lag

Oversikt over våre lag finner du på denne lenken. Her ligger både kontaktinformasjon og treningstider for hvert enkelt lag.

Styret
Rolle Navn Mobil E-post
Styreleder Tom Kvæstad Ikke oppgitt tom@north-star.as
Styremedlem Bente Serigstad Ikke oppgitt bente.serigstad@randaberg.kommune.no
Styremedlem Silje Vårvik Frøland Ikke oppgitt siljevarvik@hotmail.com
Styremedlem Morten Andre Lindeland Ikke oppgitt malindeland@hotmail.com
Styremedlem Gjøran Hauge Ikke oppgitt gjoran.hauge@gmail.com
Varamedlem styret Tommy Lie Ikke oppgitt tommy.lie@skretting.com
Trenere
Rolle Lag Navn Mobil E-post
Lagleder Menn A-lag Jan Helge Marvik 920 89 031 jan.helge.marvik@helgomeny.no
Trener Menn A-lag Rune Andersen 975 66 000 rune@proffsport.no
Trener Menn B-lag Stein Erik Johannessen 911 34 347 steinerikj@gmail.com
Trener Kvinner Senior 1 Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Kvinner Senior 1 Stian Frøland 467 99 078 stian-26@hotmail.com
Lagleder Kvinner Mosjonslag Bente Serigstad 997 37 872 Bente.Serigstad@randaberg.kommune.no
Trener Jenter 15-19 Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Jenter 15-19 Stian Frøland 467 99 078 stian-26@hotmail.com
Trener Gutter 17 Mona Olsen Skoglund 918 74 982 mona.idrett@gmail.com
Trener Gutter 15 Stian Frøland 467 99 078 stian-26@hotmail.com
Trener Gutter 15 Philip Manum 934 85 258 philip.manum@gmail.com
Lagleder Gutter 15 Anita Rasmussen 916 33 258 skretting.anita@lyse.net
Lagleder Gutter 15 Cathrine Østråt Kraf 930 49 931 cathrinelund82@gmail.com
Trener Gutter 13 Petteri Lotila 982 97 846 petterilotila@hotmail.com
Trener Gutter 13 Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Gutter 13 Petter Næsheim 932 05 854 piden_82@hotmail.com
Trener Gutter 11 (Lillelag) Petteri Lotila 982 97 846 petterilotila@hotmail.com
Trener Gutter 11 (Lillelag) Viktor Kulikov Jensen 469 68 946 viktor.kulikov.jensen@gmail.com
Lagleder Gutter 11 (Lillelag) Petter Næsheim 932 05 854 piden_82@hotmail.com
Trener 4.-7. klasse Jenter Anna Lindeland
Trener 4.-7. klasse Jenter Marie Nybø Handegård
Lagleder 4.-7. klasse Jenter Joakim A Pettersen 915 97 920 joakim.a.pettersen@gmail.com
Trener 4.-5. klasse Gutter John Skoglund 941 54 330 johnskoglund73@gmail.com
Trener 4.-5. klasse Gutter Kristian Jensen 957 26 101 kristian.jensen@heli-one.ca
Lagleder 4.-5. klasse Gutter Anita Sola 909 76 159 anitasola4@gmail.com
Trener 2.-3. klasse jenter/gutter Malin Vårvik Frøland
Trener 2.-3. klasse jenter/gutter Natalie Garborg
Andre roller
Rolle Navn Mobil E-post
Kasserer Tom Kvæstad 900 92 379 tom@north-star.as
Kontrollkomite (Leder) Olav D. Snørteland - -
Kontrollkomite (Medlem) Jørn Hansen - -
Valgkomite (Leder) Stian Frøland - -
Valgkomite (Medlem) Therese M. Wammeli-Johannesen - -
Trenerutvalg (Leder) Morten Andre Lindeland - -
Trenerutvalg (Medlem) Rune Andersen - -
Trenerutvalg (Medlem) Petter M. Næsheim - -
Dommerutvalg (Leder) Philip Manum - -
Dommerutvalg (Medlem) Viktor Jensen - -
Våre lag

Oversikt over våre lag finner du på denne lenken. Her ligger både kontaktinformasjon og treningstider for hvert enkelt lag.

Treningstider 2022/2023

Alle treninger

mandag 19:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole

Kvinner Mosjonslag

Til lagsiden

tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 13

Til lagsiden

tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 15

Til lagsiden

tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 11 (Lillelag)

Til lagsiden

tirsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen

Jenter 15-19

Til lagsiden

tirsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen

Menn A-lag

Til lagsiden

onsdag 18:00-20:00 Madlamark Idrettshall

Menn B-lag

Til lagsiden
Denne tiden er flyttet fra Hetlandshallen til Madlamark Idrettshall.

onsdag 18:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole

Integrering sosial trim

Til lagsiden
Gjelder fra 01.09.22-02.12.22 og 03.01.23-02.06.23/stengt i skolens ferie og i desember.

torsdag 16:30-17:45 Kvernevikhallen

4.-5. klasse Gutter

Til lagsiden

torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen

0.-1. klasse

Til lagsiden

torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen

2.-3. klasse jenter/gutter

Til lagsiden

torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen

4.-7. klasse Jenter

Til lagsiden

torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 11 (Lillelag)

Til lagsiden

torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 15

Til lagsiden

torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 13

Til lagsiden

torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen

Jenter 15-19

Til lagsiden

torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen

Kvinner Senior 1

Til lagsiden

torsdag 19:00-20:30 Kvernevikhallen

Gutter 17

Til lagsiden

torsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen

Menn A-lag

Til lagsiden

fredag 16:30-18:00 Kvernevikhallen

Foreldrelaget

Til lagsiden

Miniavdelingen (5-12 år)

tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 11 (Lillelag)

Til lagsiden

torsdag 16:30-17:45 Kvernevikhallen

4.-5. klasse Gutter

Til lagsiden

torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen

0.-1. klasse

Til lagsiden

torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen

2.-3. klasse jenter/gutter

Til lagsiden

torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen

4.-7. klasse Jenter

Til lagsiden

torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 11 (Lillelag)

Til lagsiden

Ungdomsavdelingen (13-19 år)

tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 13

Til lagsiden

tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 15

Til lagsiden

tirsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen

Jenter 15-19

Til lagsiden

torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 15

Til lagsiden

torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen

Gutter 13

Til lagsiden

torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen

Jenter 15-19

Til lagsiden

torsdag 19:00-20:30 Kvernevikhallen

Gutter 17

Til lagsiden

Senior

mandag 19:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole

Kvinner Mosjonslag

Til lagsiden

tirsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen

Menn A-lag

Til lagsiden

onsdag 18:00-20:00 Madlamark Idrettshall

Menn B-lag

Til lagsiden
Denne tiden er flyttet fra Hetlandshallen til Madlamark Idrettshall.

torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen

Kvinner Senior 1

Til lagsiden

torsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen

Menn A-lag

Til lagsiden

fredag 16:30-18:00 Kvernevikhallen

Foreldrelaget

Til lagsiden

Integrering

onsdag 18:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole

Integrering sosial trim

Til lagsiden
Gjelder fra 01.09.22-02.12.22 og 03.01.23-02.06.23/stengt i skolens ferie og i desember.

Alle treningstider
Dag Tid Sted Lag Info
mandag 19:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole Kvinner Mosjonslag
tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 13
tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 15
tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 11 (Lillelag)
tirsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen Jenter 15-19
tirsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen Menn A-lag
onsdag 18:00-20:00 Madlamark Idrettshall Menn B-lag Info
onsdag 18:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole Integrering sosial trim Info
torsdag 16:30-17:45 Kvernevikhallen 4.-5. klasse Gutter
torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen 0.-1. klasse
torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen 2.-3. klasse jenter/gutter
torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen 4.-7. klasse Jenter
torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 11 (Lillelag)
torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 15
torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 13
torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen Jenter 15-19
torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen Kvinner Senior 1
torsdag 19:00-20:30 Kvernevikhallen Gutter 17
torsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen Menn A-lag
fredag 16:30-18:00 Kvernevikhallen Foreldrelaget
Miniavdelingen (5-12 år)
Dag Tid Sted Lag Info
tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 11 (Lillelag)
torsdag 16:30-17:45 Kvernevikhallen 4.-5. klasse Gutter
torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen 0.-1. klasse
torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen 2.-3. klasse jenter/gutter
torsdag 17:00-18:00 Kvernevikhallen 4.-7. klasse Jenter
torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 11 (Lillelag)
Ungdomsavdelingen (13-19 år)
Dag Tid Sted Lag Info
tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 13
tirsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 15
tirsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen Jenter 15-19
torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 15
torsdag 18:00-19:00 Kvernevikhallen Gutter 13
torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen Jenter 15-19
torsdag 19:00-20:30 Kvernevikhallen Gutter 17
Senior
Dag Tid Sted Lag Info
mandag 19:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole Kvinner Mosjonslag
tirsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen Menn A-lag
onsdag 18:00-20:00 Madlamark Idrettshall Menn B-lag Info
torsdag 19:00-20:00 Kvernevikhallen Kvinner Senior 1
torsdag 20:30-22:00 Kvernevikhallen Menn A-lag
fredag 16:30-18:00 Kvernevikhallen Foreldrelaget
Integrering
Dag Tid Sted Lag Info
onsdag 18:00-20:00 Gymsal Kvernevik skole Integrering sosial trim Info

Innebandy er moro fartsfylt sosialt action og ekte idrettsglede

Innebandy er Norges 3. største idrett målt i antall lisenser. Målt i antall som spiller organisert og uorganisert, er innebandy Norges andre største lagidrett.