Vi lanserer ny og spennende samarbeidsavtale med Flügger farve!

Postet av Sunde Innebandyklubb den 25. Jan 2021

Sunde IBK har inngått en samarbeidsavtale med Flügger farve. Flügger farve er en faghandel innen maling, tapet og utstyr. Flügger Andelen innebærer at alle våre medlemmer med familie, venner og støttepersoner som heier på oss kan bruke klubbens rabattkode ved kjøp av produkter på Flügger farve. Du som kjøper får minst 20 % rabatt på kjøpet, og klubben blir tilflytt minst 5 % støtte beregnet på ditt kjøp! Dette er med å bidra til at klubben kan få inn litt midler som igjen kan brukes på aktivitet for barn og unge. Kjøpet kan enten gjøres på nett eller i butikk. For en fullstendig oversikt over produkter og butikker, gå inn på hjemmesiden til Flügger farve.

Rabattkode for Sunde IBK: FA896653

Ved kjøp i butikk: Opplys betjening om Flügger Andelen for Sunde IBK

Vi håper du vil benytte deg av dette tilbudet og støtte klubben vår! 

På forhånd takk.Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.